Подождите пожалуйста
2018

«В шапці-невидимці Миколай несе гостинці»

Дива починаються!
Напередодні свята Миколая в Центральній міській публічній бібліотеці стартував калейдоскоп новорічно-різдвяних свят «Від Різдва до Миколая». 
Саме сьогодні, 18 грудня,  під гаслом «В шапці-невидимці Миколай несе гостинці»,  вирушив в дорогу святковий експрес Святого Миколая.  Пасажирами потягу стали учні 5-го класу ЗОШ №3 /класний керівник Л.П. Пилипенко/. Протягом мандрівки  на дітлахів чекали цікаві історії з життя Святого Миколая, зустріч з отцем Володимиром, який з великим задоволенням розповів про Святого Миколая, про його добрі вчинки і чому саме він став покровителем дітлахів, бідних, знедолених та мореплавців. 
Діти до заходу підготувалися ґрунтовно! Кожен намалював Святого Миколая і написав листа, в якому розповіли про свої добрі вчинки і написали про свої найтаємніші бажання, а ще дітлахи  з великим задоволенням читали вірші про Святого Миколая, співали пісень та приймали активну участь у святковій вікторині. Родзинкою заходу став майстер-клас від художниці ЦМПБ  В.В. Журавльової. Кожен з пасажирів експресу мав змогу створити свого янгола, який завжди  буде їх оберігати і допомагати в скрутну годину. 
Найбільше задоволення для учасників заходу і навіть, диво, стали   подарунки від Святого Миколая і засновників заходу – директора ЦМПБ Оратовської Т.В., які  отримала кожна дитина. 
Любі діти і дорослі ! Зі святом вас! 
 Хай Миколай у вишиванці
Розбудить подарунком вранці
І принесе у вашу хату
Добробут, радості багато.
Розбудить приспані надії,
Зернятко щастя хай посіє.
Зігріє гумором, любов’ю,

І принесе вам всім  здоров’я!!!!

Бібліотекар 1 категорії по масовій роботі Л.М. Костильова

 Костянтинівська Центральна Міська Публічна Бібліотека

Яркие события прошлого года